Kiedy PO przedstawi pomysły na walkę z inflacją? Kidawa-Błońska: "Wtedy, gdy będziemy rządzić"

Małgorzata Kidawa-Błońska poinformowała wszem i wobec, że jej partia przedstawi pomysł na walkę z inflacją wtedy, gdy... dojdzie do władzy. "To będzie za parę miesięcy" - stwierdziła z przekonaniem.

Małgorzata Kidawa-Błońska
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

Kiedy Koalicja Obywatelska przedstawi punkt po punkcie, jak zamierza punkt po punkcie walczyć z szalejącą inflacją? - takie pytanie usłyszała Małgorzata Kidawa-Błońska w Radiu Zet. Jak się okazało, niełatwe pytanie...

- Wtedy kiedy będziemy już rządzić - odparła Kidawa-Błońska. Na uwagę, że ludzie chcą to słyszeć już teraz, była niedoszła kandydatka na prezydenta RP stwierdziła: "Jak my będziemy rządzić, to będzie za parę miesięcy. Co należy zrobić z inflacją, mówiliśmy wielokrotnie". 

Następnie pojawiło się pytanie o to, co zrobiłaby Małgorzata Kidawa-Błońska, gdyby była prezesem Narodowego Banku Polskiego. 

- Słuchałabym ekspertów i ludzi, którzy się na tym znają

- stwierdziła szczerze.

Jak widać, "Prawdziwa Prezydent" jest pełna wiary w swoje ugrupowanie, lecz w sondażach Koalicja Obywatelska w najnowszych sondażach wciąż jest za Zjednoczoną Prawicą. Wybory odbędą się jesienią 2023 r.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Małgorzata Kidawa-Błońska #Koalicja Obywatelska

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo