Szczęsny: Głowa do góry, zaczynamy walkę o EURO 2024

"Wracam do domu dumny z naszej drużyny" - napisał po ostatnim meczu Polaków na mundialu bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny.

Wojciech Szczęsny
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Wojciech Szczęsny był jednym z bohaterów reprezentacji Polski na mundialu w Katarze. Obronił dwa rzuty karne i wielokrotnie ratował biało-czerwonych przed utratą bramki. Po meczu z Francją (1:3), w którym Polacy zagrali w końcu nieźle w ofensywie, nasz znakomity bramkarz podsumował mundial wpisem na Instagramie.

- Skończyły się dla nas te Mistrzostwa Świata. Te, na które czekałem, te na które pracowałem, te o których marzyłem. I chociaż ambicja kazała zrobić coś więcej, to wracam do domu dumny z naszej drużyny! - napisał Szczęsny, dodając:

Dziękuje bardzo wszystkim kibicom za wsparcie w tym wyjątkowym okresie. Tym ze stadionu, tym zza telewizora, ale przede wszystkim Marinie i swojemu synkowi Liamowi, który dzisiaj zrozumiał, że można przegrać z dumą i honorem! Głowa do góry, zaczynamy walkę o EURO2024!

- Wojtek, Ty wiesz, że jesteś kotem, nie tylko w bramce - odpisał mu rezerwowy bramkarz naszej reprezentacji Kamil Grabara. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Wojciech Szczęsny #reprezentacja Polski #mundial

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo