Polska i Francja powalczą o ćwierćfinał! Biało-czerwoni pokonają mistrza? [SONDA]

To już dziś! Po kilku dniach intensywnych treningów, po wyjściu z fazy grupowej, w 1/8 finału reprezentacja Polski zmierzy się z Francją. Można przyznać z czystym sumieniem, że będzie to jedno z najbardziej emocjonujących spotkań w wykonaniu kadry Michniewicza. Biało-czerwoni pokonają obecnego piłkarskiego Mistrza Świata? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej sondzie!

twitter.com/@LaczyNasPilka

Katarski klimat najwidoczniej sprzyja polskim piłkarzom. Choć ostatni mecz w fazie grupowej - z Argentyną zakończył się przegraną Biało-czerwonych, wynik meczu Arabia-Saudyjska - Meksyk, zagwarantował nam wyjście z grupy. W tym miejscu należy zaznaczyć, że do tej pory, ostatni raz, kiedy nasz udział w turnieju nie kończył się na rozgrywkach grupowych, był 36 lat temu. Mamy zatem powody do dumy!

Dziś o 16:00 drużyna na czele z Robertem Lewandowskim zmierzy się z Francją - zwycięzcą ostatniego mundialu w 2018 roku. Francuzi w obawie o stratę tytułu mistrza świata, będą zdeterminowani na maksa! Nie oznacza to jednak, że nie mamy szansy, aby ich pokonać i przejść do ćwierćfinału turnieju. 

Przewidywany skład na spotkanie Polska-Francja:

Wojciech Szczęsny – Matty Cash, Kamil Glik, Jakub Kiwior, Bartosz Bereszyński – Krystian Bielik, Grzegorz Krychowiak – Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński – Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski

Wygramy czy wracamy do domu?

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej sondzie!

 


SONDA
Wczytuję sondę...


Źródło: niezalezna.pl

 

#Polska #Francja #mecz #Mistrzostwa Świata 2022

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo