Poseł PO oburzony! Bo politycy PiS „okazali radość” po odpadnięciu Niemców z mundialu

Poseł Platformy Obywatelskiej Marek Krząkała stanął w obronie Niemców. Był oburzony, że posłowie PiS cieszyli się z tego, że nasi zachodni sąsiedzi odpadli z Mistrzostw Świata w piłce nożnej po fazie grupowej. W jego ocenie to... "brak elementarnej kindersztuby". Cóż, to dość szeroki zarzut, biorąc pod uwagę, że z Niemców śmieje się cały świat.

Zdjęcie ilustacyjne
Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Niemcy skompromitowali się na mundialu w Katarze, odpadając z niego po fazie grupowej. Nasi zachodni sąsiedzi przegrali z Japonią 1:2, zremisowali z Hiszpanią 1:1 i pokonali Kostarykę 4:2, lecz to wczorajsze zwycięstwo nic im już nie dało. Czas spakować walizki i udać się na samolot. 

Kibice z całego świata dworują sobie z niemieckich piłkarzy, którzy uważani są za jedną z najlepszych drużyn, a kończą rozgrywki wcześniej niż Polska. My szykujemy się na mecz z Francją w 1/8 finału, Niemców czeka odprawa na lotnisku. Nic dziwnego, że w Polsce przyjęto to z uśmiechem. 

Ale nie wszystkim się to podobało. W ocenie posła Marka Krząkały, nie należało okazywać radości po odpadnięciu Niemców z mundialu, a tak w Sejmie zrobili posłowie PiS. 

- To było żenujące zachowanie posłów PiS na Sali Sejmowej. Nieskrywana radość po odpadnięciu Niemców z Mundialu. Brak elementarnej kindersztuby

- stwierdził oburzony poseł Platformy Obywatelskiej.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Marek Krząkała #Platforma Obywatelska

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo