Przy wrocławskiej galerii wybuchł samochód. Policja szuka świadków

Policja szuka świadków wybuchu samochodu, do którego doszło na parkingu Galerii Handlowej "Marino" we Wrocławiu. Zaparkowany pojazd eksplodował w wyniku czego ranna została jedna osoba. Śledztwo w tej sprawie prowadzi dolnośląski wydział Prokuratury Krajowej.

pixabay.com

W niedzielę około godziny 12.30 w jednym z zaparkowanych aut przy centrum handlowym Marino doszło do eksplozji. Na miejsce skierowane zostały służby, w tym policja, która zabezpieczyła miejsce, gdzie miało dojść do wybuchu. W wyniku zdarzenia poszkodowana została znajdująca się w pobliżu kobieta, w wieku ok. 40 lat. Z niezagrażającymi życiu obrażeniami trafiła do szpitala.

Śledztwo ws. tego zdarzenie prowadzi Dolnośląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej we Wrocławiu.

Policja zwróciła się z prośbą o kontakt do osób, które przebywały na parkingu Galerii Handlowej "Marino" w niedzielę 26 listopada w godzinach 8-14 lub były świadkami eksplozji w zaparkowanym tam aucie. Śledczy podkreślają przy tym, że każda informacja jest ważna z punktu widzenia kompleksowego wyjaśnienia okoliczności związanych z wybuchem w zaparkowanym samochodzie.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo