Messi w opałach po tym, co zrobił w szatni. "Niech prosi Boga, żebym go nie spotkał"

Po meczu Argentyna - Meksyk na Mistrzostwach Świata w Katarze do sieci trafił filmik z szatni Albicelestes, na którym widać, jak Leo Messi, prawdopodobnie niechcący, uderza butem leżącą na ziemi koszulkę kadry Meksyku. To wywołało jednak oburzenie legendarnego meksykańskiego pięściarza Saula Alvareza. Ten w mocnych słowach zwrócił się do argentyńskiej gwiazdy.

Argentyna wygrała z Meksykiem 2:0 i w środę zmierzy się z reprezentacją Polski w trzecim meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata. Dla Albicelestes będzie to mecz o wszystko: Messi i spółka muszą wygrać z Polską, żeby wyjść z grupy, przy remisie nie mogą być pewni awansu, a porażka na pewno eliminuje ich z turnieju.

Po meczu z Meksykiem kamień spadł z serca argentyńskim kibicom. Porażka z Arabią Saudyjską skomplikowała sytuację piłkarzy Argentyny, ale wytrzymali presję i mają trzy punkty. Nic dziwnego, że radość była wielka. Cieszący się w szatni Argentyńczycy zostali nagrani, a kamera uchwyciła też moment, w którym Leo Messi, siadając, uderza nogą leżącą na ziemi koszulkę reprezentacji Meksyku. 

Na to zareagował słynny meksykański pięściarz Saul Alvarez, któremu nie spodobało się zachowanie argentyńskiej gwiazdy.

- Widzieliście Messiego czyszczącego podłogę naszą koszulką? Niech prosi Boga, żebym go nie spotkał. Tak jak ja szanuję Argentynę, tak i wy musicie szanować Meksyk

- napisał "Canelo".

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Saul Alvarez #Leo Messi #mundial #Katar

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo