Polska zmierzy się z Arabią Saudyjską. Biało-czerwoni zdobędą 3 punkty? [SONDA]

Dziś o godzinie 14:00 drużyna Biało-czerwonych stawi czoła Arabii Saudyjskiej, rozgrywając swój drugi mecz podczas fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022. Czy tym razem spotkanie zakończy się zdobyciem 3 punktów dla Polaków? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej sondzie!

Tym razem będzie zwycięstwo?
Fot. Tomasz Jędrzejowski/ Gazeta Polska

W miniony wtorek, polska reprezentacja grała z Meksykiem. Był to pierwszy mecz Biało-czerwonych podczas mundialu w Katarze. Zakończył się on remisem 0:0, a to spowodowało zyskanie 1 punktu w tabeli. 

Ku zdziwieniu całego świata, Arabia Saudyjska, grając swój pierwszy mecz podczas tegorocznych MŚ, pokonała Argentynę z Lionelem Messim na czele, 2:1! 

Mecz o wszystko?

Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny w kontekście wyjścia z grupy i pozostanie w grze. Zdają sobie sprawę z tego zarówno nasi piłkarze, jak i selekcjoner kadry - Czesław Michniewicz. 

"Doskonale wiemy, jaki to mecz, jaka jest ranga, wiemy, o co gramy. Jesteśmy jednak wewnętrznie spokojni, nie ulegamy presji, mamy czyste głowy. Temat meczu z Meksykiem już zamknęliśmy. Wiemy, co trzeba zrobić lepiej, co funkcjonowało dobrze. Remis nie przekreśla naszych szans na wyjście z grupy, ale też nie wystarczy, by awansować, więc mamy świadomość, co nas czeka" 

- przyznał przed dzisiejszą rozgrywką.

Tak wygląda przewidywany skład na mecz Polska-Arabia Saudyjska:

Wojciech Szczęsny – Matty Cash, Kamil Glik, Jakub Kiwior, Bartosz Bereszyński – Krystian Bielik, Grzegorz Krychowiak – Jakub Kamiński, Piotr Zieliński, Michał Skóraś (Przemysław Frankowski/Sebastian Szymański) – Robert Lewandowski.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej sondzie!

 


SONDA
Wczytuję sondę...


Źródło: niezalezna.pl

 

#piłka nożna #mecz #Polska #Arabia Saudyjska #Mistrzostwa Świata 2022

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo