"Testament I Rzeczypospolitej" po polsku i ukraińsku. Książka dostępna w sklepie "Gazety Polskiej"

Ukazało się drugie wydanie książki Tomasza Sakiewicza "Testament I Rzeczypospolitej". Poszerzona wersja została opublikowana także po ukraińsku. Książkę nabyć można w internetowym sklepie "Gazety Polskiej".

"Testament I Rzeczypospolitej" wydany został po polsku i ukraińsku
Filip Blazejowski/Gazeta Polska

Dlaczego Rosja tak zażarcie walczy o Ukrainę? Co powoduje, że jedne narody słowiańskie pragną żyć w pokoju a mieszkańcy dawnego Wielkiego Księstwa Moskiewskiego poświęcają dobrobyt na rzecz polityki imperialnej? Dlaczego Stalin panicznie bał się Piłsudskiego a Putin nienawidził Lecha Kaczyńskiego? O tym wszystkim opowiedział Tomasz Sakiewicz w swojej książce „Testament I Rzeczpospolitej” wydanej 8 lat temu. Nakład szybko się wyczerpał a temat przybrał na sile. Teraz w ręce czytelników trafia drugie wydanie tej znakomitej politycznej lektury.

"Dzisiejszym świętem jest to, że książka ukazała się w wersji ukraińskiej. Jako pierwszy dostał ją ambasador Ukrainy. Ma przekazać też książkę prezydentowi Zełenskiemu" - tak o książce "Testament I Rzeczypospolitej" mówił jej autor Tomasz Sakiewicz. Książka w nowym wydaniu ukazała się m.in. po ukraińsku.

"Testament I Rzeczypospolitej" to pasjonująca lektura. Książkę nabyć można w internetowym sklepie "Gazety Polskiej". Wystarczy kliknąć w poniższe linki, aby przenieść się na stronę sklepu. Zachęcamy także do przekazywania linków ukraińskim znajomym. 

WERSJA POLSKA

WERSJA UKRAIŃSKA - ЗАПОВІТ 1 РЕЧІ ПОСПОЛИТОЇ ОБСТАВИНИ СМЕРТІ ЛЕХА КАЧИНСЬКОГО І ВІЙНИ В УКРАЇНІ.ТОМАШ САКЕВІЧ

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Ukraina #książka #Testament I Rzeczypospolitej

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo