Z OSTATNIEJ CHWILI

Inflacja CPI w listopadzie wyniosła rdr 17,4 proc., mdm 0,7 proc. - flash szacunek GUS.  W październiku: 17,9 proc. rdr • • •

Kalkulatory w dłoń! Na mundialu znów liczymy "matematyczne szanse" - ZOBACZ MEMY

W sobotę kolejne emocje związane z meczem Polaków na mundialu. Niezależnie od wyniku starcia z Arabią Saudyjską, do ostatniej kolejki będziemy wyliczać szanse na wyjście z grupy.

Zdjęcie ilustacyjne
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

Media w Arabii Saudyjskiej nie ustają w opiewaniu swojej reprezentacji piłkarskiej, która we wtorek pokonała niespodziewanie na mundialu w Katarze 2:1 faworyta turnieju Argentynę. Twierdzą, że w kolejnych spotkaniach grupy C, z Polską i Meksykiem, “Zielone Sokoły” mogą pokonać każdego.

W sobotę mecz Polska - Arabia Saudyjska, a kibice już chwycili w dłoń... kalkulatory. Trwają wyliczenia, ile punktów nam potrzeba, by wyjść z grupy. Jak to zwykle bywa na mundialach, z udziałem Polaków, wyliczane są "matematyczne szanse". Miejmy nadzieję, że Lewandowski i spółka sobotnią wygraną zwiększą je znacząco. Trzymamy kciuki.

Na razie pozostały nam... memy: 

Więcej memów - sportowych, politycznych i nie tylko - znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ i baw się dobrze!

 

 Źródło: niezalezna.pl

#humor #memy

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo