Urzędnik z Lubartowa pracował "na haju"?

Pracownik starostwa w Lubartowie (Lubelskie) został zatrzymany przez policję za posiadanie marihuany. 46-letni mężczyzna miał być w pracy pod wpływem środków odurzających.

Wild0ne

Sierż. sztab. Jagoda Stanicka z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie powiedziała, że w środę około południa funkcjonariusze podjęli interwencję, podczas której zatrzymany został 46-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego za posiadanie środków odurzających tj. marihuany.

- Przewieziony został do komendy powiatowej policji w Lubartowie, celem wykonania z nim dalszych czynności. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lubartowie

 – poinformowała policjantka.

W rozmowie z Polską Agencją Prasową starosta lubartowski Tomasz Marzęda potwierdził, że takie zdarzenie miało miejsce w budynku starostwa.

- W środę u jednego z naszych pracowników stwierdzono w trakcie pracy, że jest odurzony narkotykami. Mnie nie było wtedy na miejscu, ale sekretarz postanowił przebadać tego pana, wezwał policję. Policja to potwierdziła, sprawę przejęły organy ścigania – przekazał starosta. Według nieoficjalnych informacji, zatrzymany do jeden z miejskich radnych.

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

md
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo