Młoda kobieta odnaleziona w kopalni. Ustalono jej tożsamość

Udało się ustalić tożsamość kobiety odnalezionej na terenie kopalni w Tomisławicach – powiedział oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Koninie asp. Sebastian Wiśniewski. "Jest to 30-letnia mieszkanka powiatu toruńskiego" – dodał.

KWB Konin
CC BY 2.5, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=2313424

Jak informowała Komenda Miejska Policji w Koninie (woj. wielkopolskie), kobieta została odnaleziona w poniedziałek 7 listopada na terenie odkrywki KWB Konin w Tomisławicach. Nie potrafiła przypomnieć sobie jak się nazywa i skąd jest. Na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Koninie opublikowano zdjęcia kobiety, a funkcjonariusze zwrócili się z prośbą do wszystkich osób, które mogłyby pomóc w ustaleniu jej tożsamości.

W czwartek po południu oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Koninie asp. Sebastian Wiśniewski powiedział, że tożsamość kobiety udało się ustalić.

- Kobieta została rozpoznana przez rodzinę, na zdjęciu, które zostało opublikowane na stronie naszej komendy. Jest to 30-letnia mieszkanka powiatu toruńskiego

 – powiedział.

Wiśniewski podkreślił też, że odzew na apel policji z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety był bardzo duży.

- Zaangażowanie całego społeczeństwa było ogromne. Mieliśmy bardzo dużo telefonów, informacji – powiedział. Podziękował także wszystkim za zaangażowanie i pomoc w tej sprawie.

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

md
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo