Znaleziono ją na terenie kopalni. Rozpoznajesz kobietę?

Konińska policja prosi o pomoc w identyfikacji kobiety, odnalezionej na terenie kopalni w Tomisławicach (woj. wielkopolskie). Wizerunek kobiety opublikowano na stronie internetowej komendy.

https://konin.policja.gov.pl/

Jak podała Komenda Miejska Policji w Koninie (woj. wielkopolskie), kobietę odnaleziono na terenie Kopalni Węgla Brunatnego Konin w Tomisławicach. Pomimo starań nadal nie udało się ustalić jej tożsamości.

„Kobieta została odnaleziona w poniedziałek 7 listopada br. na terenie odkrywki Kopalni Węgla Brunatnego Konin w Tomisławicach. Nie potrafiła przypomnieć sobie, jak się nazywa i skąd jest. Pomimo wielu starań nie udało się ustalić tożsamości kobiety. Obecnie przebywa ona w Szpitalu Psychiatrycznym w Warcie”

– podano.

Na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Koninie opublikowano zdjęcia kobiety. Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które mogłyby pomóc w ustaleniu jej tożsamości.

Policja podała, że osoby, które rozpoznają wizerunek kobiety, proszone są o kontakt pod nr tel. 47 77 52 143 lub 603 115 537 oraz pisząc na adres e-mail rzecznik.konin@po.policja.gov.pl. 

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

dp
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo