Co za akcja! Olejnik zachwycała się Niemcami w TVN 24. Padło nawet "Danke Deutschland"

Przedmeczowy gest niemieckich piłkarzy tak bardzo przypadł do gustu dziennikarce TVN Monice Olejnik, że postanowiła ona na antenie podziękować... po niemiecku. Wraz z gośćmi swojego programu także zakryła usta.

To zobaczyli widzowie TVN 24
twitter.com @szachmad

Piłkarze reprezentacji Niemiec skompromitowali się w swoim pierwszym meczu mundialu w Katarze. Niżej notowana Japonia udzieliła im lekcji futbolu, wygrywając 2:1. Miny tych, którzy jeszcze rano naśmiewali się z tego, że Robert Lewandowski nie strzelił rzutu karnego, mocno zrzedły. Tym bardziej, że Polska zanotowała punkt z Meksykiem, co oznacza, że będzie w grze o awans do ostatniego meczu grupowego. A Niemcy? W kolejnym spotkaniu zmierzą się z Hiszpanią, która wygrała dziś z Kostaryką 7:0. Jeżeli przegrają, będą pakować walizki. 

Przed meczem niemieccy piłkarze zakryli usta, pozując do zdjęcia - miał być to gest przeciwko łamaniu praw człowieka w Katarze. Co na to TVN 24? W programie Moniki Olejnik rozpływano się w zachwytach nad niemieckimi piłkarzami. Olejnik wypaliła nawet po niemiecku: "Danke Deutschland", po czym... wraz ze swoimi gośćmi zakryła usta. 

Gdyby nie było nagrania, można by było sobie pomyśleć, że to jakiś żart. Zobaczmy więc...

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Niemcy #TVN 24

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo