Wpadka posłanki PO. Nie wiedziała, że krytykuje... wypowiedź Tuska - ZOBACZ WIDEO

Posłanka Platformy Obywatelskiej Marta Golbik zaliczyła wpadkę w radiowym wywiadzie. Prowadzący rozmowę przedstawił cytat o fałszowaniu wyborów, po czym Golbik popisała się stwierdzeniem o "świetnym opanowaniu". Nie wiedziała, że krytykuje słowa... Donalda Tuska.

Marta Golbik
Autorstwa Dubelc - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=68669478

"My, jako parlamentarzyści musimy wprowadzić zmiany w ordynacji wyborczej, tak, żeby było trudniej dokonywać jakichś manipulacji, czy fałszerstw, bo dzisiaj ta metoda liczenia głosów nie jest najlepsza" - powiedział w niedzielę prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Posłanka PO Marta Golbik, komentując w radiowym wywiadzie te słowa, wyraziła swoje zaniepokojenie. Wtedy prowadzący rozmowę przypomniał jeszcze jeden cytat:

Niestety sfałszowanie wyborów to jest minuta, żeby unieważnić dziesiątki głosów, bo się dostawia dodatkowy krzyżyk i głos jest nieważny. Oni mają to naprawdę nieźle opanowane

- Jak widać, on ma to świetnie opanowane, skoro tak doskonale się na tym zna - stwierdziła Golbik, po czym dowiedziała się, że słowa te wypowiedział... lider jej partii Donald Tusk.

Reakcja? Bezcenna - zobaczcie sami:

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Platforma Obywatelska #Marta Golbik

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo