Skąd się biorą reakcje pod postami młodzieżówki PO? Tropy prowadzą do... Tajwanu i Wietnamu

"Młodzi Demokraci mają wielu przyjaciół w Wietnamie" - napisał na Twitterze Piotr Wasilewski ze stowarzyszenia Dla Polski. Skąd ten wniosek? Okazuje się, że pod postami młodzieżówki PO roi się od polubień i reakcji ze strony... facebookowych kont z Azji. Przypadek? Biorąc pod uwagę skalę tej akcji, trudno w to uwierzyć.

Młodzi Demokraci mają fanów na całym świecie? Wątpliwe...
Fotomag/Gazeta Polska; Facebook

Młodzi Demokraci, czyli młodzieżówka PO, zamieścili na Facebooku informację o nowym przewodniczącym stowarzyszenia, którym został Michał Jakubek. Post wywołał wiele reakcji, ale na początku zapewne nie takich, jak wyobrażali sobie jego autorzy. Przeważały te negatywne. 

Później do akcji wkroczyli... "fani" Młodych Demokratów z Azji. I odwrócili trend w reakcjach. Błyskawicznie pojawiło się więcej tych pozytywnych.

Młodzi Demokraci mają wielu przyjaciół w Wietnamie - potrafią oni w 5 minut dać 400 reakcji - wskazał Piotr Wasilewski ze stowarzyszenia Dla Polski. - Kupowanie lajków za publiczne pieniądze = stała praktyka osób obsługujących media PO? Na to wygląda - dodał. 

Internauci w odpowiedzi zakpili sobie z Młodych Demokratów, gdyż na Facebooku pojawiły się strony... Młodzi Demokraci Tajwan i Młodzi Demokraci Wietnam.  

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Wietnam #Tajwan #PO #Młodzi Demokraci

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo