Najlepsi i najgorsi

  

„Niech pani zamknie buzię" – tymi słowami osadził redaktor Polskiego Radia posłankę Krystynę Pawłowicz z Prawa i Sprawiedliwości, gdy z właściwym sobie temperamentem odpierała napaści kilku pań w audycji „Sterniczki". Jak zwykle odbyło się to w proporcji cztery na jednego, jeśli wziąć pod uwagę światopoglądy rozmówców. Kolejny artysta kamery puścił w telewizji, jak pani profesor rzuca wulgaryzmy, ale nie podał, że cytuje ona portal „szmat", zwolenników wszelkich ideologii równości. Następny „fachowy" dziennikarz Marcin Wójcik z kolei potajemnie nagrał, a potem wykorzystał jej prywatne wypowiedzi. Okłamał ją, że pracuje w „Gościu Niedzielnym", podczas gdy w istocie pisał dla „Wyborczej". Nie autoryzował wywiadu, choć go o to prosiła, ośmieszył ją w mediach i nękał jej rodzinę, by mieć lepszy materiał na jej temat. Ale posłanka Pawłowicz nie zamknęła buzi. Walczy o ważne dla swoich wyborców sprawy, pamięta o wartościach. Nie studzi temperamentu, kogo trzeba podała do sądu. I doczekała się – tytułu „najgorszej posłanki" z ust samej Janiny Paradowskiej. Posłanka podziękowała jej... po rosyjsku. Są najlepsi i są najgorsi. Są hieny i orły. Dla hieny najlepszy orzeł to martwy orzeł. A kto dostanie Hienę 2013?
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts