Kaczyński z okazji Święta Niepodległości: Najpierw musimy miłować własną wspólnotę, Polskę!

"W czasie takich dni, jak ten dzisiejszy, ważne są tylko sztandary jednego rodzaju: polskie sztandary" - powiedział w Krakowie prezes PiS Jarosław Kaczyński w przemówieniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Jarosław Kaczyński

Prezes PiS Jarosław Kaczyński wziął udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Krakowie. Po popołudniu po mszy w katedrze wawelskiej – na którą zaproszeni są również wszyscy chcący modlić się za ojczyznę – udano się na spotkanie do hali Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół". Tu prezes PiS wygłosił przemówienie.

- Musimy pamiętać, a tu nawiązując do pewnego drobnego wydarzenia, którego nie będę ściśle opisywał, że w czasie takich dni, jak ten dzisiejszy, ważne są tylko sztandary jednego rodzaju: polskie sztandary - powiedział prezes PiS w swoim przemówieniu. - To jest szersza zasada, najpierw musimy miłować własną wspólnotę, najpierw musimy miłować Polskę.

"PiS chce i zawsze chciało być partią ogólnonarodową. Będziemy do tego dążyć, nikogo nie wykluczamy" - dodał Jarosław Kaczyński. 

- W każdej sytuacji Prawo i Sprawiedliwość będzie broniło tego co najważniejsze: polskiej wolności, polskiej suwerenności, polskiej godności i zwykłej ludzkiej codziennej pomyślności Polaków. Bo bez dumnej, silnej Polski tej pomyślności także nie będzie. O tym musi pamiętać każda polska rodzina. O tę pomyślność w trudnych czasach zabiegamy i będziemy zabiegać nadal

- zaznaczył szef partii rządzącej, dodając:

Nasz kierunek działania jest jeden i z tej drogi z całą pewnością nie zejdziemy

"Musimy być skuteczni, udowodniliśmy przez te 7 lat, że umiemy. Polska i Polacy mogą na nas liczyć, mogą liczyć na PiS w tym ciężkim czasie. Potrzebujemy dobrej władzy, dobrego rządu i mamy taki rząd. Mamy dobry rząd na trudne czasy" - stwierdził Kaczyński.  

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Jarosław Kaczyński #PiS #Narodowe Święto Niepodległości

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo