Transmisja Gali VII edycji konkursu Polski Przedsiębiorca 2021 „Gazety Polskiej Codziennie” [start o godz. 19:00]

Relacja z rozdania nagród laureatom konkursu Polski Przedsiębiorca 2021 „Gazety Polskiej Codziennie” odbędzie się 28 października (piątek), o godz. 19:00, za pośrednictwem portali www.gpcodziennie.pl i www.niezalezna.pl, www.vod.gazetapolska.pl fanpage’a „Gazety Polskiej Codziennie" oraz Niezalezna.pl.

Gazeta Polska Codziennie

Konkurs „Polski Przedsiębiorca Gazety Polskiej Codziennie” to cykliczne wydarzenie, zainicjowane przez Forum S.A., wydawcę tytułu „Gazeta Polska Codziennie” oraz redakcję dziennika. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych polskich przedsiębiorców, najbardziej pomysłowych i innowacyjnych oraz eksporterów produktów z etykietą „Made in Poland”. Wśród laureatów są także przedstawiciele małego i średniego biznesu z potencjałem na awans do grona wielkich, a także przedsiębiorcy zaangażowani w działalność filantropijną.

Podczas gali uhonorujemy najlepszych polskich przedsiębiorców w pięciu kategoriach: „Eksporter”, „Innowator”,  „Lider przemysłu”, „Reprezentant małych i średnich przedsiębiorstw” oraz „Filantrop”.

 

 Źródło: Niezalezna.pl

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo