UJAWNIAMY: Prowokator spod Krzyża na Marszu Niepodległości

Nie tylko na Krakowskim Przedmieściu, pod domem Jaruzelskiego, ale również na Marszu Niepodległości. „Prowokator Andrzejek” uczestniczył w marszu Niepodległości w 2011 roku.

YouTube
Nie tylko na Krakowskim Przedmieściu, pod domem Jaruzelskiego, ale również na Marszu Niepodległości. „Prowokator Andrzejek” uczestniczył w marszu Niepodległości w 2011 roku. Tuż przed starciem tłumu z policją krzyczy „ty jesteś policyjną kur...”.

Na nagraniu które ujawniamy widać jak „Kongres Nowej Prawicy” Janusza Korwin-Mikkego zmierza na marsz. Po dotarciu na plac Konstytucji polityk rozmawia z dziennikarzami. W tym momencie Andrzej Hadacz krzyczy „ty jesteś policyjną kur...”. Otoczenie polityka uspokaja Hadacza. Następnie widać jednak jak rozmawia on z liderami KNP.

Kliknij poniżej i zobacz film:


Na łamach portalu niezalezna.pl pisaliśmy już, że Andrzej Hadacz znany z ostrych słów i zachowań na Krakowskim Przedmieściu, okazał się uczestnikiem wieców Janusza Palikota i Ryszarda Kalisza. Od czasu, gdy prowokator, podający się za "obrońcę Krzyża" został zdemaskowany na jaw wyszły nowe, szokujące informacje na jego temat.

Okazało się, że Andrzej Hadacz był również „gwiazdą” spotu wyborczego PO, wyemitowanego kilka dni przed wyborami. Jak oceniają zgodnie komentatorzy i politycy, 30-sekundowy filmik „Oni pójdą na wybory, a Ty?” którym Platforma straszyła Polaków, w dużej mierze miał wpływ na wynik wyborczy. Andrzejek (nazywany tak przez znajomych) występuje tam dwa razy. Gdy krzyczy „Tusk albo Komorowski w łeb”oraz z wściekłością rzuca „Nienawidzę ich!”.

Andrzejek został także zdemaskowany jak ramię w ramię z Robertem Biedroniem i Januszem Palikotem przemawia do zebranych na paradzie równości robi furorę w internecie.

Okazało się także, że prowokator z Krakowskiego Przedmieścia próbował wszcząć burdy pod domem Wojciecha Jaruzelskiego. Na ujawnionym przez portal niezalezna.pl nagraniu widać jak Andrzej Hadacz, jako jeden z nielicznych atakuje barierki na zamkniętej ulicy Ikara, przed domem Wojciecha Jaruzelskiego. Obecny na zgromadzeniu przed domem Jaruzelskiego Hadacz domaga się także dla niego kary śmierci.

 

Źródło: niezalezna.pl

pł,pk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo