Przynieśli Putina... w trumnie! Aktywiści w Pradze pokazali, czego życzą dyktatorowi - ZOBACZ WIDEO

Władimir Putin w trumnie - to marzenie wielu osób na całym świecie, co aktywiści pokazali w Pradze, gdzie w ostatnich dniach przebywało wielu europejskich przywódców. Podobizna zbrodniarza w trumnie pojawiła się przed... rosyjską ambasadą w Czechach.

Akcja aktywistów w Pradze
fot. Nexta/Twitter

Wczoraj w Pradze odbył się pierwszy szczyt Europejskiej Wspólnoty Politycznej (EPC), na który przybyli przywódcy 44 europejskich państw; Polskę reprezentował premier Mateusz Morawiecki. - Rosja jest w pełnej izolacji i to nie tylko od państw UE - mówił szef polskiego rządu. Dziś w stolicy Czech, sprawującej obecnie przewodnictwo w Radzie UE, odbywało się nieformalne posiedzenie Rady Europejskiej.

Spotkanie europejskich przywódców wykorzystali także aktywiści, którzy postanowili pokazać, co sądzą o zbrodniarzu wojennym Władimirze Putinie. Jego podobiznę zaprezentowali... w trumnie, a jednocześnie życzyli mu "długich lat w więzieniu". Czyli poszukiwany żywy lub martwy! Taka akcja miała miejsce przed rosyjską ambasadą. 

Zobacz akcję aktywistów w Pradze:

W ostatnim czasie Czesi dość mocno odznaczają się w sferze happeningów, m.in za sprawą... aneksji Kaliningradu. Kiedy Rosja ogłosiła wyniki pseudoreferendum, Czesi w sieci ogłosili tożsame wyniki dotyczące Kaliningradu, który przemianowali na Kralovec. Akcja trollingowa stała się hitem na całym świecie i niewątpliwie przejdzie do historii.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Rosja #Putin

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo