Sachajko zmieni sejmowe barwy? Terlecki: To sprawny poseł, bylibyśmy nim zainteresowani

"Poseł Kukiz'15 Jarosław Sachajko to bardzo sprawny poseł, bylibyśmy zainteresowani jego uczestnictwem w naszym środowisku" - stwierdził szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, odnosząc się do utrzymania większości sejmowej i prowadzonych w tej kwestii rozmów.

Jarosław Sachajko
fot. Adrian Grycuk - Own work, CC BY-SA 4.0

Terlecki został zapytany w Polsat News o większość sejmową w kontekście ultimatum lidera Kukiz'15 Pawła Kukiza, że nie będzie głosował razem z PiS, jeśli nie zostanie uchwalona ustawa o sędziach pokoju.

Na uwagę, że może należy wciągnąć do klubu PiS posła Kukiz-15 Jarosława Sachajkę, Terlecki odpowiedział, że nie będzie ujawniać kulisów rozmaitych rozmów, które się toczą w takich sytuacjach.

Poseł Sachajko jest bardzo sprawnym posłem, przynosi nam wciąż nowe propozycje i nowe rozwiązania w różnych sprawach, jest bardzo aktywny. Oczywiście bylibyśmy zainteresowani jego uczestnictwem w naszym środowisku

 - powiedział szef klubu PiS.

Pytany, jaki resort mógłby otrzymać poseł Sachajko, Terlecki odparł, że za wcześnie mówić jakie ministerstwo i czy koniecznie ministerstwo. "Zobaczymy, nie wyprzedzajmy wypadków" - dodał.

Zapytany o słowa Terleckiego, Sachajko powiedział: "Dziękuje za ciepłe słowa i ministerstwo. Mnie interesują ustawy".

 

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Ryszard Terlecki #Jarosław Sachajko #Kukiz 15 #Prawo i Sprawiedliwość

mt
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo