„Człowiek z bunkra buduje sztafetę na igrzyska?” Ukraiński resort śmieje się z uciekających Rosjan

"Oni biegają. Rosyjska armia też biega. Może człowiek z bunkra próbuje zbudować najlepszą w historii sztafetę na igrzyska olimpijskie?" - kpi z Rosjan Ukraińskie Ministerstwo Obrony. W nagranym filmie przedstawia uciekających z kraju zmobilizowanych Rosjan.

kadr z nagrania
Ministerstwo Obrony Ukrainy

W materiale zmontowanym do melodii hitu "Fly away" Lennego Kravitza widzimy Rosjan masowo opuszczających swój kraj. Towarzyszą im słowa piosenki "chciałbym stąd uciec, chciałby wylecieć stąd". Z nagrania dowiadujemy się, że już 700 tysięcy Rosjan przekroczyło granice swojego kraju, uciekając przed mobilizacją do putinowskiego wojska. Sam Putin we wpisie ministerstwa nazwany jest "człowiekiem z bunkra".

Oni biegają. Rosyjska armia też biega. Może człowiek z bunkra próbuje zbudować najlepszą w historii sztafetę na igrzyska olimpijskie? Cóż, mamy złe wieści... i tak nie przejdą tam testów (antydopingowych)

- napisano.

W nagraniu podkreślono, że to nie przeciwnicy wojny, a przeciwnicy śmierci. Na koniec poinformowano tych, którzy nie mają instynktu przetrwania, że ukraińskie słoneczniki "same się nie nawożą". Po czym pokazano groby, gdyby nie zrozumiano, kto służy za nawóz, trzymając się użytej terminologii.

 

 Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#Rosja #Ukraina #Ministerstwo Obrony Ukrainy

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo