Za tweety nie karzemy… Sikorskiego. ZOBACZ MEMY

Borys Budka pytany, czy Radosław Sikorski poniesie jakieś partyjne konsekwencje swojego wpisu na Twitterze powiedział, że nie. "Bo, za tweety nie karzemy" - zaznaczył. Ale nie wszystkich dotyczy ta sama zasada. MEMY

Borys Budka
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

W ubiegły poniedziałek doszło do wycieków w jednym miejscu w gazociągu Nord Stream 2 na południowy wschód od duńskiej wyspy Bornholm oraz w dwóch miejscach w gazociągu Nord Stream 1 na północny wschód od Bornholm. Stacja pomiarowa szwedzkiej Narodowej Sieci Sejsmologicznej (SNSN) zarejestrowała w poniedziałek dwie silne podwodne eksplozje na obszarach, gdzie stwierdzono wycieki. "Nie ma wątpliwości, że to eksplozje" - zaznaczył Bjoern Lund z SNSN.

Zdarzenie to skomentował na Twitterze we wtorek europoseł PO Radosław Sikorski. "Thank you, USA" - napisał, zamieszczając zdjęcie gazu wydobywającego się na powierzchnię Bałtyku.

Aleksandra Wasilewska została usunięta z szeregów PO w styczniu 2020 r. właśnie za swoje opinie, czy też - jak to ujął Budka - "za twitty". Nie szczędziła ona krytyki władzom partii oraz ówczesnej kandydatce PO na prezydenta, Małgorzacie Kidawie-Błońskiej, która - jak twierdziła Wasilewska - była "całkowicie pozbawiona kompetencji", a sama partia mogła przygotować lepszego kandydata przez lata bycia w opozycji.

A Sikorski?

Więcej memów - politycznych i nie tylko - znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ i baw się dobrze!

 

 Źródło: niezalezna.pl

#memy

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo