„Warszawa jest całkowicie rozkopana”. Bo Trzaskowski buduje linię tramwajową do „bastionu Platformy”

"Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski buduje linię tramwajową na Wilanów, co skutkuje gigantycznymi korkami w mieście" – ocenił w radiowych "Sygnałach dnia" wiceszef MSWiA i stołeczny radny Błażej Poboży. Według Pobożego "to, jak wygląda Warszawa w tej chwili, w szczycie rządów Rafała Trzaskowskiego woła o pomstę do nieba".

Rafał Trzaskowski
Zbyszek Kaczmarek / Gazeta Polska

Warszawa jest całkowicie rozkopana. Rafał Trzaskowski buduje w tej chwili tramwaj na Wilanów, do dzielnicy – jak mówią niektórzy – bastionu Platformy Obywatelskiej, co skutkuje tym, że korki są gigantyczne, a mieszkańcy Mokotowa nie mieli ogrzewania i ciepłej wody

 - oznajmił.

Budowa tramwaju na Wilanów rozpoczęła się 27 sierpnia. Na ulicach Goworka, Spacerowej i Jana III Sobieskiego – od ulicy Puławskiej do Beethovena wprowadzona została czasowa organizacja ruchu. Tramwaje nie jeżdżą ulicą Puławską, pomiędzy Madalińskiego a placem Zbawiciela.

Tramwaje zostały wycofane z Marszałkowskiej i Puławskiej na odcinku od pl. Zbawiciela do Madalińskiego. Autobusy jadące z Mokotowa w kierunku Śródmieścia zostały skierowane na trasy objazdowe. Nie jeżdżą tramwaje linii 10, 14 i 18.

Przy ul. Dworkowej powstała tymczasowa pętla, na którą podjeżdżają tramwaje dwukierunkowe z Wyścigów i Służewca, a także autobusy zastępcze z placu Konstytucji. Zmieniły się trasy tramwajów i autobusów. Tramwaje nie kursują ulicą Marszałkowską i Puławską od placu Zbawiciela do ulicy Madalińskiego.

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Rafał Trzaskowski #Błażej Poboży

mt
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo