Wypadek w woj. mazowieckim. Auto przepołowione, sprawca uciekł

Policja szuka sprawcy wypadku, do którego doszło w miejscowości Zachmiel (pow. białobrzeski). W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych jeden rozpadł się na pół. Pięć osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Do wypadku doszło na łuku drogi w miejscowości Zachmiel.

"Kierowca audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem wpadł w poślizg. Bokiem auta uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka opel zafira"

– przekazała oficer prasowy mł. asp. Ewa Kozyra.

Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach przekazał, że samochodami podróżowało łącznie 7 osób i wszystkie o własnych siłach wyszły z aut przed przyjazdem służb.

"Pięć osób z opla, trzech dorosłych i dwójka dzieci w wieku około 14 lat, trafiło do szpitala w Radomiu. Pasażerka audi nie musiała być transportowana do szpitala. Trwają poszukiwania kierowcy audi"

– powiedziała policjantka, dodając, że kierowca opla był trzeźwy.

Siła uderzenie musiała być bardzo duża, gdyż audi po wypadku zostało przepołowione. Przód auta został na jezdni, tył leżał w rowie. Opel miał wyrwane koło i leżał na boku.

Na miejscu pracowały cztery zastępy strażaków. Dwa Państwowej Straży Pożarnej i dwa Ochotniczej Straży Pożarnej, trzy karetki i policja.

"Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia w ruchu drogowym" – zaznaczyła policjantka. 

 

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo