Ktoś zakłócił spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim. Prezes PiS: Komu on służy? Polakom czy Niemcom?

Podczas spotkania prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z mieszkańcami Szczecina doszło do incydentu. Ktoś zakłócał przemówienie szefa parti rządzącej. - Każdy może mieć swoje zdanie i ja bym nie miał nic przeciwko temu, żeby ten młodzieniec tutaj wrócił, żeby tylko nie zakłócał spotkania - powiedział Kaczyński.

Jarosław Kaczyński w Szczecinie
fot. twitter.com/pisorgpl

Lider PiS na początku swojego przemówienia zauważył, że w Polsce "Unia Europejska jest lubiana" i on to rozumie, ale... - Unia Europejska bez maski to są Niemcy. Bruksela to jest Berlin, musicie sobie państwo zdawać z tego sprawę - mówił Kaczyński. 

"Ciągle mamy kłopoty z zamaskowaną w Unii Europejskiej polityką niemiecką" - dodał prezes partii rządzącej. 

W tym momencie doszło do... zakłócenia spotkania z prezesem PiS. Młody człowiek zaczął wykrzykiwać coś w kierunku Kaczyńskiego. Dało się zrozumieć jedynie "hańba". Po chwili zakłócającego spotkanie nie było już w sali, a odniósł się do tego sam Kaczyński.

- Każdy może mieć swoje zdanie i ja bym nie miał nic przeciwko temu, żeby ten młodzieniec tutaj wrócił, żeby tylko nie zakłócał spotkania, żeby pozwolił normalnie przemawiać, a później może wyrazić swoje zdanie, bo każdy ma takie prawo, a jeżeli tamci wołają pod moimi spotkaniami: "złodzieje, złodzieje", to ja mogę powiedzieć formacji, która inspiruje takie wystąpienia: spójrzcie w lustro

- powiedział.

Kaczyński po chwili wrócił do tematu zakłócenia spotkania: - Jeżeli ten młody człowiek by tu był, to dobrze by było, żeby odpowiedział na pytanie, komu on służy: Polakom czy Niemcom. Bo to właśnie Niemcy chcieliby mieć tutaj władzę złożoną ze swoich popychli. Otóż my taką władzą nie jesteśmy i nie będziemy. 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Jarosław Kaczyński #PiS #Szczecin

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo