Z OSTATNIEJ CHWILI

Ukraina: Dwie osoby zginęły w rosyjskim ostrzale rakietowym obwodu zaporoskiego • • •

I Kongres Radom Przyszłości na Lotnisku Warszawa-Radom!

Już w najbliższy weekend (1-2 października 2022 roku) w Radomiu, odbędzie się I Kongres Radom Przyszłości, w trakcie którego uczestnicy poruszą zagadnienia związane z transformacją cyfrową, nowoczesnym przemysłem, zagospodarowaniem przestrzennym oraz z decentralizacją administracji publicznej. Na uczestników czekają również wydarzenia towarzyszące - jak Spacer Szlakami Industrialnego Radomia oraz możliwość zwiedzenia nieotwartego jeszcze Lotniska Warszawa-Radom.

Czym jest I Kongres Radom Przyszłości?

I Kongres Radom Przyszłości to wydarzenie skierowane do przedsiębiorców oraz przedstawicieli świata nauki i administracji. Udział w Kongresie pozwoli na zapoznanie się̨ nie tylko z zagadnieniami dotyczącymi wpływu lotnisk na przestrzeń urbanistyczną miasta, ale również z analizą wpływu funkcjonowania tego typu inwestycji na rozwój regionu.

Podczas wydarzenia, zaprezentowane zostaną dwa eksperckie raporty:

  • „Lotnisko, a region. Analiza wpływu funkcjonowania lotniska na rozwój subregionu radomskiego”;
  • „Miejsce Radomia w strukturze przestrzennej kraju. Przesłanki i kierunki zmian”.

Bezpłatne wydarzenia towarzyszące dla każdego mieszkańca i przedsiębiorcy.

Pierwszego dnia wydarzenia Organizatorzy zapraszają na Spacer Szlakami Industrialnego Radomia. Spacer rozpocznie się o godzinie 11:00, przy pomniku Jana Kochanowskiego. Kolejną atrakcją będzie możliwość zwiedzenia Lotnisko Warszawa-Radom im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976, które odbędzie się drugiego dnia wydarzenia, o godzinie 14:00. Wydarzenia towarzyszące to unikalna szansa na poznanie samego miasta, jaki i nowej radomskiej inwestycji.

Zarejestruj się już lub śledź transmisję!

Na uczestników czeka wiele ciekawych dyskusji eksperckich, a także możliwość zwiedzenia nowej strategicznej infrastruktury Ziemi Radomskiej. To również szansa na zapoznanie się z działalnością Partnerów Kongresu. Wydarzenie oraz dodatkowe atrakcje dostępne są dla wszystkich osób, które zarejestrują się na wydarzenie za pośrednictwem linku: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/kongres-radom-przyszlosci/

Transmisja Kongresu odbędzie się na kanałach społecznościowych:      
Facebook: https://www.facebook.com/events/1791583554529647
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=wv2JUp3f02k

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Kongres Radom Przyszłości

(redakcja)
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo