Rząd bez Morawieckiego lub Sasina? Fogiel: To doniesienia wykreowane przez media

Czasami niestety media, może z braku innych tematów, lubią kreować różne "fakty", nie bez przyczyny zwane medialnymi – powiedział rzecznik PiS Radosław Fogiel, pytany o doniesienia na temat składu rządu.

Jacek Sasin i Mateusz Morawiecki
Tomasz Hamrat / Gazeta Polska

W ostatnim czasie część mediów podawała, że wewnątrz rządu toczy się spór pomiędzy premierem Mateuszem Morawieckim a wicepremierem i szefem MAP Jackiem Sasinem. Media informowały też, że w niedługim czasie może dojść do zmian w rządzie, łącznie z ewentualną wymianą premiera. Przedstawiciele rządu nie potwierdzali tych informacji. W środę media podawały z kolei, że odwołania szefa rządu nie będzie.

"Media niestety czasami lubią kreować na własne potrzeby rozmaite fakty medialne" – skomentował rzecznik PiS. "Zamieszanie medialne, wszelkie rzekome cytaty, wypowiedzi Prezesa PiS czy inne historie z zamkniętych posiedzeń gremiów PiS są wyssane z palca" - dodał.

Fogiel nawiązał też do czwartkowego wyjazdowego posiedzenia klubu PiS, które odbędzie się po zakończeniu obrad Sejmu. "Dzisiejsze wyjazdowe posiedzenie klubu jest pierwszym takim spotkaniem po przerwie wakacyjnej. Będziemy rozmawiać o planach na najbliższe tygodnie i miesiące" – zapowiedział Fogiel.

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Mateusz Morawiecki #Jacek Sasin #Radosław Fogiel #Prawo i Sprawiedliwość

mt
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo