Jarosław Kaczyński w formie! Rzucił żartem o "Czajkowskim", a Rosjanom pokazał... ZOBACZ WIDEO

Prezes Prawa i Sprawiedliwości podczas wizyty na Dolnym Śląsku, był w doskonałym nastroju. Jarosław Kaczyński pokusił się nawet o opowieść o "Czajkowskim", przypomniał tekst Rostowskiego o "piniondzach". Były też wymowne gesty.

Jarosław Kaczyński
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Jarosław Kaczyński kontynuuje objazd po Polsce. Podczas spotkania we Wrocławiu szef partii rządzącej był w bardzo dobrym humorze. Publika niejednokrotnie wybuchała śmiechem, gdy Kaczyński zarzucał kolejny żart czy stwierdzał fakty, ale w zabawny sposób. Jak na przykład o włodarzu Warszawy Rafale Trzaskowskim...

- Mamy też takiego prezydenta, prawda, zwanego często Czajkowskim. Nieuzasadnionym zresztą, bo żaden muzyk z niego. Ale w każdym razie, nie wszyscy są z niego zadowoleni. Jeździć po Warszawie bardzo trudno i oczywiście nie ma pieniędzy - powiedział prezes PiS.

Skoro jesteśmy przy pieniądzach, o tym też była mowa. - Żeby nie było znów tak, że pieniędzy nie ma i nie będzie. Jestem tu łaskawy, bo mógłbym powiedzieć "piniendzy" - powiedział Kaczyński, nawiązując do słynnej wypowiedzi Jacka Rostowskiego po tym, jak PO przegrała wybory.

O aktualnej sytuacji geopolitycznej prezes Kaczyński też miał coś do powiedzenia. - My nie jesteśmy państwem ani narodem nastawionym na wojnę, na podbijanie kogokolwiek - mówił Kaczyński, po czym padło odniesienie do Rosji i... ten gest.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Jarosław Kaczyński

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo