Powstaje nowa wersja „Akademii Pana Kleksa”. Zamiast Adasia, na ekranie zobaczymy... Adę

Ruszyły zdjęcia do nowej wersji „Akademii Pana Kleksa”. Premierę filmową zaplanowano na początek 2024 r., ale całe uniwersum Kleksa to coś więcej niż ekranizacja. Już za chwilę rozpocznie się sprzedaż tokenów multi-D, które będą biletem do aplikacji AR oraz świata metaverse związanego z projektem.

materiały prasowe

Prace nad nową wersją „Akademii Pana Kleksa” ruszyły pełną parą. Twórcy filmu od początku zapewniali, że tworzą zupełnie nową historię, będącą jedynie luźną adaptacją legendarnego dzieła Jana Brzechwy. Przykład? Wiadomo już, że mentora małej Ady zagra Tomasz Kot, który wcieli się w profesora Kleksa. Tak, tym razem rola głównej dziecięcej bohaterki przypadnie dziewczynce. Co więcej, film w reżyserii Macieja Kawulskiego, twórcy „Jak pokochałam gangstera”, będzie tylko – lub aż – zwieńczeniem całego uniwersum Kleks Academy.

NFT Kleks Academy to swoisty bilet do wirtualnego świata tworzonego wokół Akademii Pana Kleksa. Podczas przedsprzedaży na rynek trafiło pierwszych 1234 tokenów, które znalazły się już w rękach prywatnych inwestorów. Kolejne pojawią się na rynku 28 września, a ich sprzedaż zostanie przeprowadzona w trzech etapach. Tym razem zostanie udostępnionych co najmniej siedem tysięcy tokenów, a łączna pula to 12345 NFT. Cześć kolekcji NFT Kleks Academy będzie także do kupienia na giełdzie aktywów cyfrowych Kanga Exchange.

– Nasz token NFT to nie tylko grafika 3D, którą będzie można się pochwalić w mediach społecznościowych. Proponujemy technologię, która jest unikalna na skalę światową, ponieważ wprowadzany innowacyjną koncepcję multi-D NFT, która będzie pozwalała na wielokrotne odkrywanie swojego tokena na nowo

– podkreśla Karol Belina-Brzozowski, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Kleks Academy.

 

 Źródło: niezalezna.pl, mat. pras.

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo