Z OSTATNIEJ CHWILI

Inflacja CPI w listopadzie wyniosła rdr 17,4 proc., mdm 0,7 proc. - flash szacunek GUS.  W październiku: 17,9 proc. rdr • • •

Tajemnicze zaginięcie znanego polityka z Małopolski. Poszukuje go policja

Znany w Małopolsce polityk Lewicy Jakub Bocheński wyszedł w czwartek ze szkolenia w jednym z krakowskich hoteli i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. W hotelu pozostawił swoje rzeczy osobiste. Zagadkowym zaginięciem polityka zajmuje się policja.

Jakub Bocheński
fot. facebook.com/jakub.bochenski

- Jakub Bocheński 22 września 2022 roku między godziną 11 a 13 wyszedł z hotelu Hilton przy ul. Dąbskiej 5 w Krakowie i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej zaginiony mężczyzna nie powrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną

 - poinformowała w sobotę małopolska policja na swojej stronie internetowej.

Zgodnie z ogłoszeniem o zaginięciu, Jakub Bocheński ubrany był w czarną bluzę z kapturem i dżinsowe spodnie. Mógł przemieszczać się grafitowym Renaultem Megane, combi, o numerach tablic KNS0453N. Mężczyzna ma 30 lat, 180 cm wzrostu, brązowe oczy, ciemnobrązowe włosy, ma brodę.

Osoby, które widziały Jakuba Bocheńskiego lub mają o nim informacje proszone są o kontakt pod numerami telefonu: 112, 47 83 52 910, 47 83 53 070 lub 505 770 122.

Według nieoficjalnych informacji polityk przebywał w Krakowie na szkoleniu. Po przerwie i lunchu nie wrócił już na zajęcia. Nieoficjalne informacje wskazują na to, że był zdenerwowany i wyszedł w pośpiechu. Swoje rzeczy pozostawił na stoliku w sali.

Bocheński w 2019 roku otwierał listę Lewicy w wyborach parlamentarnych w okręgu nr 14. Zdobył ponad 15 tys. głosów, ale nie został posłem. 

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Jakub Bocheński

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo