„Panie Donaldzie, daj pan spokój”. Minister Maląg demaskuje obietnice lidera PO

- Donald Tusk przed wyborami dużo obiecuje. Krótko o jego rządach: wyższy wiek emerytalny, "piniędzy nie ma i nie będzie", "sorry, taki mamy klimat - zauważyła minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg. - Panie Donaldzie, daj pan spokój - podsumowała.

n/z Donald Tusk fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Lider PO Donald Tusk spotkał się w sobotę we Wrocławiu z młodzieżą. Zapowiedział m.in., że jednym z pierwszych efektów jego rządów, jeśli wygra wybory, będzie uproszczenie systemu podatkowego.

Obietnice Tuska 

Według lidera PO, "pierwsze 100 dni i 100 tygodni po dojściu do władzy będzie wymagało i twardości i jak trzeba bezwzględności". - Trzeba będzie umieć podjąć ryzyko - ocenił. - Gigantyczna harówa bez żadnych złudzeń, a wobec tych, którzy robili jakieś zło bez żadnych skrupułów" - zapewnił. Jak dodał, nie jest to "nic atrakcyjnego, tylko naprawdę ciężka harówa, bo rozliczanie przeszłości, to nie jest przyjemny proces, bo wymaga twardej skóry i determinacji.

Prawda o PO 

- Donald Tusk przed wyborami dużo obiecuje. Krótko o jego rządach: wyższy wiek emerytalny, "piniędzy nie ma i nie będzie", "sorry, taki mamy klimat"

- napisała w sobotę na Twitterze minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

Wymieniła też działania rządów PiS. Wskazała na program 500 plus, ulgi dla młodych w PIT, "bezpieczeństwo militarne i niskie bezrobocie 4,8 proc.".

- Panie Donaldzie, daj pan spokój

- podsumowała minister.

 

 Źródło: Pap, Niezalezna.pl

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo