Kaczyński: Wojna na Ukrainie będzie trwała dłużej, niż myśleliśmy

Wojna na Ukrainie będzie trwała dłużej, niż sądziliśmy - mówię tutaj o decyzji Władimira Putina. Nie wiadomo, co z niej tak naprawdę wyniknie, ale z całą pewnością zapowiada, że Rosjanie będą zaciekle dążyli do realizacji swoich celów - powiedział w środę prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński
https://twitter.com/pisorgpl

Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił częściową mobilizację w Rosji, która ma się rozpocząć już w środę, 21 września. Stwierdził, że "celem Zachodu jest osłabienie, podzielenie i zniszczenie Rosji". Stwierdził też, że Zachód grozi Rosji m.in. użyciem broni jądrowej.

"W przypadku zagrożenia dla naszego państwa, naszej ziemi i narodu wykorzystamy wszystkie niezbędne środki do obrony. To nie jest blef" – powiedział Putin.

Podczas spotkania z mieszkańcami Siedlec, prezes PiS odniósł się do sytuacji na Ukrainie. "Dziś możemy powiedzieć, że ta wojna będzie trwała dłużej niż sądziliśmy - mówię tutaj o decyzji Putina. Nie wiadomo, co z niej tak naprawdę wyniknie, ale z całą pewnością zapowiada, że Rosjanie będą zaciekle dążyli do realizacji swoich celów" - dodał.

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Jarosław Kaczyński #Rosja

mt
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo