Spektakle, koncerty, zabawy dla dzieci. Ogrody Saskie pożegnają lato w przedwojennym klimacie

Koncerty, spektakle i gry, to atrakcje, które będą czekać na uczestników Święta Ogrodu Saskiego w Warszawie. Imprezie przyświeca idea pożegnania lata w klimacie przedwojennej stolicy. Jak zapewniają organizatorzy, rozrywki nie zabraknie przez cały dzień.

https://palacsaski.pl/

Podczas imprezy będzie można usłyszeć mocne rytmy, które zapewni Olek Orkiestra, patriotyczne pieśni, które wykona Ferajna z Hoovera oraz utwory jazzowe zagrane przez Alle Dęte Brass Band.

Z kolei Zespół Pieśni i Tańca Warszawianka zaprezentuje spektakle MIŁOŚĆ TO JA i KOLORY WARSZAWY.

Wydarzeniu będą towarzyszyć liczne atrakcje, tj. pokazy mody, gry i zabawy z dziećmi, foto saloniki w aranżacji retro (zdjęcia wykonywane bezpłatnie). Ponadto, uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć gabinet lekarski z lat 30 -tych i paradę zabytkowych samochodów.

Dodajmy do tego przewozy rykszami i pokazy jazdy na wysokich bicyklach, a to i tak nie wszystkie zaplanowane atrakcje.

Święto Ogrodu Saskiego zorganizowane przez Pałac Saski sp. z o.o. jest wydarzeniem, którego zadaniem jest popularyzacja wiedzy na temat tej części Warszawy. Pałac Saski, Pałac Brühla oraz kamienice przy ul. Królewskiej były sercem tętniącego życiem miasta. Zapraszamy serdecznie do wspólnej podróży w czasie!

- czytamy na stronie organizatorów.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 września. Początek o godzinie 12.

 

 



Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...



Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo