Prawdziwe przyczyny katastrofy smoleńskiej. Zapraszamy na emisję filmu w Telewizji Republika!

Na antenie Telewizji Republika zostanie wyemitowany obszerny film prezentujący wyniki prac podkomisji smoleńskiej kierowanej przez Antoniego Macierewicza. Na emisję materiału zapraszamy dziś o godzinie 21:15.

Telewizja Republika

"Prawdziwą przyczyną katastrofy smoleńskiej były dwie eksplozje w końcowej fazie lotu. Pierwsza miała miejsce ponad 100 metrów przed miejscem, gdzie rosła brzoza na działce N. Bodina podczas odejścia na drugie zajście. (...) Druga eksplozja nastąpiła kilkanaście metrów nad ziemią ok. 6 sekund po wybuchu w skrzydle, w pobliżu dwóch bruzd znaczących pierwszy kontakt z ziemią dużych części samolotu. Miała ona miejsce w lewym centropłacie, który został rozbity na dwie części"

- takie przyczyny katastrofy smoleńskiej zostały wskazane w raporcie podkomisji. 

W dokumencie napisano również, że decyzja o przekazaniu Tu-154M do remontu w Samarze w zakładzie Aviakor będącym wówczas własnością Olega Deripaski, rosyjskiego oligarchy, przyjaciela ówczesnego premiera Federacji Rosyjskiej W. Putina "została wymuszona przez służby specjalne FR, które od początku kontrolowały cały proces remontu". 

Dziś o godzinie 21:15 Telewizja Republika wyemituje film, w którym zaprezentowane zostaną wyniki prac podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza. Zapraszamy do oglądania! 

Telewizję Republika można oglądać online poprzez stronę tvrepublika.pl a także w sieciach kablowych, m.in. w UPC, Orange TV i Polsat Box.

 

 Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

mm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo