Krzyczeli "chwała Rosji" i zaczepiali pasażerów. Zostali wyrzuceni z autobusu w Gruzji [WIDEO]

Kremlowską, kłamliwą propagandę lansują nie tylko media powiązane z Władimirem Putinem i jego świtą, lecz także sami obywatele Federacji Rosyjskiej. Ukraiński portal nv.ua opublikował materiał wideo, przedstawiający parę Rosjan, którzy podróżując autobusem w Gruzji wykrzykiwali "Chwała Rosji" i negowali fakt, że armia Putina okupuje część terenów, zarówno Ukrainy, jak i Gruzji. Problematyczni pasażerowie długo nie cieszyli się podróżą – zostali wysadzeni na najbliższym przystanku.

arch. GP

Gruzja jeszcze przed Ukrainą doświadczyła tego, co to znaczy rosyjskie barbarzyństwo i okrucieństwo, związane z najazdem wojsk i okupacją terenów. Mimo upływu wielu lat, oficjalnie wchodzące w skład Gruzji regiony Abchazji i Osetii Południowej są de facto pod kontrolą Kremla. Stacjonują tam rosyjskie oddziały, a samozwańcza władza jest przychylna Putinowi. 

Z tego powodu obywatele Gruzji są bardzo wyczuleni na rosyjską propagandę. Tak było również w jednym z autobusów podróżujących po kraju, w którym znalazła się dwójka Rosjan, ewidentnie zafascynowanych putinowską narracją. 

Pozostali pasażerowie, słysząc, o czym i w jaki sposób rozmawia wspomniana dwójka (negowanie faktu, że Rosja okupuje część terenów Ukrainy i Gruzji, wykrzykiwanie hasła "Chwała Rosji), zwróciła im uwagę, że bezczelnie kłamią. Prowokatorzy ani myśleli zaprzestać swojej hucpy. Wywołało to uzasadnione oburzenie pasażerów.

Cholerni najeźdźcy! Jedźcie sobie do Rosji! Żeby wasza noga tu więcej nie postała! Nikt was tu nie potrzebuje!

– zwracają się pasażerowie do pary Rosjan. 

Gdy kierowca autobusu kazał wyjść parze z pojazdu, pozostali pasażerowie "pożegnali" ich tymi słowami:

Wychodźcie, i to szybko! Putin ch**! Chwała Ukrainie! Chwała bohaterom!

 

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Gruzja #Rosja #propaganda #autobus #putinowcy

Konrad Wysocki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo