Kosiniak-Kamysz nie wytrzymał w trakcie wywiadu ze Szczuką. Później było o aborcji... do 12. miesiąca

Nawet Władysław Kosiniak-Kamysz nie mógł się powstrzymać przed sarkazmem w trakcie wywiadu z Kazimierą Szczuką w stacji RMF FM, tudzież TOK FM lub RMF MF, jak mówiła sama prowadząca. - Każdemu należy się druga szansa - śmiał się lider PSL. Ale nad trzecią zarząd radia będzie musiał się już zastanowić.

Kazimiera Szczuka
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Kazimiera Szczuka po kompromitującym debiucie w RMF FM, gdzie w rozmowie z wiceministrem Pawłem Jabłońskim notorycznie mu przerywała, wzywała go też, by "przestał mówić", wróciła na antenę na rozmowę z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Drugie podejście do radia również było nieudane. 

- Pan tak mówi, jakby był recoc... teeee... specjalistą od resocjalizacji - mówiła Szczuka do Władysława Kosiniaka-Kamysza. Ten, widząc, że rozmowa średnio się klei, postanowił wbić delikatną szpilkę prowadzącej. Z promiennym uśmiechem wypalił:

Nie jestem uprawniony do tego, ale każdemu należy się druga szansa i myślę, że ten program też ma takie znaczenie dzisiaj. 

- A, dla mnie, że ja tak się tutaj jakoś, tak, no właśnie, naprawię? Jakoś niestety nie czuję takiego ciężaru odpowiedzialności, jakbym czuła będąc Gowine.... Jarosławem Gowinem i jego drużyną, którzy współpracowali z PiSem i to rzeczywiście nie wyszło dobrze - odpowiedziała Szczuka.

Szczuka w akcji. Pomyliła nazwę stacji i mówiła o aborcji "do 12. miesią...yyy... tygodnia"

Kazimiera Szczuka w drugiej rozmowie w RMF FM dokonała nie lada sztuki - dwukrotnie w zapowiedzi gościa pomyliła... nazwę rozgłośni, w której prowadziła wywiad. Najpierw mówiła o "TOK FM", reklamując konkurencję, a później... "RMF MF". 

Znana feministka, usiłująca być również dziennikarką, rozpisała również powyborczy plan Donalda Tuska, mówiąc o legalizacji aborcji do 12. "miesią...yyy... tygodnia". 

 Źródło: niezalezna.pl, RMF FM

 

#Władysław Kosiniak-Kamysz #Kazimiera Szczuka

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo