Meller już wie, dlaczego PiS ma tak duże poparcie. "Jak żadna inna partia dotrzymuje obietnic"

Wieloletni gwiazdor TVN Marcin Meller w końcu znalazł odpowiedź na pytanie, dlaczego PiS ma tak duże poparcie w Polsce. - Jak żadna inna partia dotrzymuje obietnic - przyznał w programie u duetu Wojewódzki&Kędzierski.

Marcin Meller
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska; Ja Fryta from Strzegom - Anna Dziewit-Meller & Marcin MellerUploaded by Dudek1337, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27188816

Dziennikarz i publicysta Marcin Meller znany jest ze swojego negatywnego nastawienia do rządów Prawa i Sprawiedliwości. Nawet tego nie ukrywa - w przeszłości mówił, że nie mógł delektować się winem, bo ciągle myślał o Jarosławie Kaczyńskim. W dodatku, obiecał sobie, że kiedy spotka dawnego znajomego sympatyzującego obecnie z PiS, nie poda mu ręki. Spotkał, podał rękę, a nawet porozmawiał. 

W końcu Meller po wielu latach doszedł do wniosku, dlaczego Prawo i Sprawiedliwość wciąż ma wśród Polaków tak duże poparcie. 

PiS, jak żadna inna partia dotrzymuje obietnic. Obiecał coś ludziom i dotrzymuje różnych słów. 500 Plus obiecali, dostarczyli. Możemy się śmiać, "przywracanie godności, wstawanie z kolan", ale do ludzi to trafia. Mają świetnie rozpoznaną dużą część narodu, mają bardzo dobrze zrobioną diagnozę społeczną, odwołują się do swoich i wiedzą, co zaproponować, żeby ludzie chcieli być z nimi 

- przyznał Meller w jednym z programów. 

Gdyby wybory odbywały się w najbliższą niedzielę, na PiS - Zjednoczoną Prawicę zagłosowałoby 37 proc. respondentów, na Koalicję Obywatelską - 26,1 proc., na Polskę 2050 Szymona Hołowni - 11,8 proc., na Lewicę - 9,9, proc., a na PSL-KP - 6,7 proc. - wynika z sondażu Estymatora.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Marcin Meller #TVN

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo