Propagandysta Kremla wystąpił z podbitym okiem i pokiereszowaną twarzą. Zapłacił za swoje poglądy?

Władimir Sołowjow, naczelny propagandysta Kremla, mocno obnoszący się ze swoimi poglądami na temat Władimira Putina i wojny na Ukrainie, gospodarz przesiąkniętego antyzachodnią i kłamliwą narracją programu "Wieczór z Władimirem Sołowjowem", wystąpił w telewizji z wyraźnymi obrażeniami na twarzy – podbitym okiem oraz przekrwieniami na nosie i czole. Wskazują one, że mężczyzna został pobity. Kiedy i przez kogo? Niektóre media z przymrużeniem oka sugerują, że trop prowadzi do... Ałły Pugaczowej.

prnt. screen.

Sołowjow, słynący z niewyparzonego języka i wygadujący bzdury na temat Polski, krajów bałtyckich, NATO i całego Zachodu, uznawany jest za naczelnego propagandystę Kremla. Nikt jak on nie potrafi w tak maniakalny sposób przedstawiać kremlowskiej wizji świata. W jednoznaczny sposób odnosi się również do wojny na Ukrainie, przekonując o denazyfikacji i ochronie rosyjskich mieszkańców. 

Niewykluczone, że nie wszyscy podzielają opinie i tezy Sołowjowa. Publicysta wystąpił dziś rano w telewizji z wyraźnymi obrażeniami na twarzy – m.in. podbitym okiem i przekrwieniami na nosie i czole. Obrażenia mogą być znacznie większe, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że przed wejściem na antenę każdy z gości jest pudrowany, a na twarz nakłada się kosmetyki antyrefleksyjne. Jednak nawet standardowa charakteryzacja nie ukryła pokiereszowanej twarzy Sołowjowa. 

Na pytanie jednego z dziennikarzy, skąd wzięły się te obrażenia, Sołowjow odpowiedział, że "to nie ich pieprzona sprawa". 

W kontekście Sołowjowa warto w tym miejscu przypomnieć jedną z jego wypowiedzi, odnoszącą się do Ałły Pugaczowej. Słynna rosyjska piosenkarka tuż po wybuchu wojny na Ukrainie wyjechała z Rosji. Nie uszło to uwadze propagandysty, który zarzucił Pugaczowej ucieczkę za granicę. 

1 września, podczas konferencji prasowej, Pugaczowa powiedziała dziennikarzom, że "marzy, by uderzyć pewną osobę w twarz". Teraz powiązano jej wypowiedź z... wyglądem Sołowjowa. 

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Ałła Pugaczowa #telewizja #występ #propaganda #Sołowjow #Kreml #Rosja

Konrad Wysocki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo