Minister Czarnek nie mógł w to uwierzyć. Dziennikarka "Wyborczej" zapytała o "seks dla przyjemności"

Czy Pan by chciał ustawowo zakazać seksu dla przyjemności? - takie pytanie ministrowi edukacji i nauki zadała dziennikarka "Gazety Wyborczej" Justyna Dobrosz-Oracz. Aż trudno uwierzyć w to, że dziennikarka z 24-letnim stażem mogła wymyślić takie pytanie. W szoku był też minister Czarnek.

Przemysław Czarnek
Filip Blazejowski/Gazeta Polska

W ostatnim czasie celem hejtu ze strony liberalno-lewicowych środowisk stał się prof. Wojciech Roszkowski, autor podręcznika do historii i teraźniejszości, czyli nowego przedmiotu szkolnego. W jego obronie stawał m.in. minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek, który kilka dni temu w wywiadzie dla PAP powiedział:

On tam napisał o rzeczach niezwykle ważnych – czyli o zmianach obyczajowych i kulturowych, które tak naprawdę stanowią kres naszej cywilizacji – łacińskiej i chrześcijańskiej. Bo faktycznie, jeżeli seks traktuje się wyłącznie jako przyjemność i mówi się o jakimś prawie do posiadania dzieci, również przez grupy, które nie są związkami małżeńskimi, nie stanowią rodziny nawet nieformalnej, to już mamy do czynienia z upadkiem wartości, na podstawie których funkcjonowaliśmy przez wieki

Tę wypowiedź postanowiła wykorzystać dziennikarka "Gazety Wyborczej" Justyna Dobrosz-Oracz. Postanowiła ministrowi Czarnkowi zadać pytanie, czy ten zamierza... ustawowo zakazać seksu dla przyjemności. Tak, naprawdę takie pytanie padło. 

- Pani jest głupia, czy pani po prostu tak mówi tylko?

- zapytał Czarnek, wyraźnie zdziwiony tym, co usłyszał.

Dobrosz-Oracz stwierdziła następnie, że minister "plecie głupoty" i "trzeba brać za to odpowiedzialność". Po czym, na pytanie ministra Czarnka, czy lubi biegać za ludźmi po schodach, Dobrosz-Oracz stwierdziła, że tak, "bo się ćwiczy tak pośladki i tak dalej". Cóż, jak widać - głodnemu, a w zasadzie głodnej, chleb na myśli! 

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Przemysław Czarnek

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo