Marzenia się spełniają

  

Był sobie kiedyś premier, który bardzo chciał być dzielnym szeryfem. Niestety marzenie się nie spełniało. Aż nagle nadszedł dzień triumfu. Stała się bowiem rzecz niesłychana. Między dwiema małymi grupkami – rozrabiających na plaży Meksykanów i pijących piwo kibiców polskich – doszło do bójki.

Był to istny kataklizm, o którym wcześniej żadne cywilizowane państwo nie słyszało. Na szczęście premier błyskawicznie zażegnał kryzys, który mógł doprowadzić do trzeciej wojny światowej i zapobiegł w ten sposób meksykańskiej interwencji. Dzielny szeryf zapowiedział bezwzględną walkę z chuliganami. Jasno przedstawił swoje żądania policji: zero tolerancji i dużo brutalności. Zwolennicy szeryfa, zwani lemingami, zachwycili się stanowczością swojego idola. A funkcjonariusze posłuchali szefa – i widać kolejne efekty ich wzorowej postawy. Np. niedawno policja skatowała bez powodu grupkę nastoletnich kibiców w środku lasu. Bo porządek musi być. A ja chciałbym tylko delikatnie szepnąć na ucho lemingom pewną prawdę: policja, która tłucze bez powodu, prędzej czy później zabierze się także za was albo za wasze dzieci. Żeby mogły się spełnić marzenia szeryfa.
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts