PGE GiEK sponsoruje Jarmark Św. Bartłomieja w Działoszynie

W najbliższą niedzielę, 28 sierpnia, w Działoszynie odbędzie się Jarmark Św. Bartłomieja. Sponsorem wydarzenia jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, a organizatorem - Stowarzyszenie Królewska Dolina-Górnołużycki Działoszyn.

Foto: Jarmark Św. Bartłomieja w Działoszynie
Departament Komunikacji PGE GiEK

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, spółka z Grupy PGE, została sponsorem organizowanego w Działoszynie Jarmarku Św. Bartłomieja. 


– Naszej spółce zależy na byciu obecnym w życiu lokalnych społeczności, dlatego chętnie wspieramy wydarzenia, które są istotne dla mieszkańców tych lokalizacji, na terenie których funkcjonują nasze oddziały

- mówi Andrzej Legeżyński, prezes zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.


W programie jarmarku przewidziano m.in. koncerty zespołów ludowych i młodych talentów, a także wystawy malarskie, kolekcjonerskie, pamiątkowe, rękodzielnicze i artystyczne. Zaplanowano również wystawę mandali, warsztaty tłoczenia olejów oraz warsztaty Grupy Legnica, podczas których będzie można nauczyć się wypiekać chleb i bić monety. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w konkursach na najsmaczniejsze jesienne przetwory, ciasta drożdżowe oraz najładniejsze przebranie dzieci i dorosłych. Młodsi goście jarmarku będą mogli korzystać z historycznego placu zabaw w klimacie zamku z kartonów.

Jarmark Św. Bartłomieja w Działoszynie odbędzie się po raz ósmy. Impreza rozpocznie się o godz. 14:30. 

Departament Komunikacji PGE GiEK

 

 Źródło: niezalezna.pl/PGE

materiał partnera
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo