Temida trochę nieślepa. O tym w najnowszej "Gazecie Polskiej Codziennie"

Jakoś tak dziwnie się składa, że gdy dziennikarze Strefy Wolnego Słowa i redaktor Tomasz Sakiewicz mają polityczne procesy z którymś z totalnych opozycjonistów to zazwyczaj (bo czasami są jednak wyjątki) wyroki wydają sędziowie-członkowie antyrządowej organizacji Iustitia. Dochodzi do kuriozalnych sytuacji, że nasi adwersarze znają się z przewodniczącymi składu sędziowskiego z antyrządowych manifestacji. Taką mamy „bezstronną” sprawiedliwość… O tym w najnowszej "Codziennej" ciekawy tekst Grzegorza Brońskiego.

Gazeta Polska Codziennie
fot. Bartosz Kalich

Podpisujemy kolejne już umowy na szybkie dostawy ultranowoczesnej broni. Polecamy na s. 3 tekst Jana Przemyłskiego z ciekawymi analizami profesora Przemysława Żurawskiego vel Grajewskiego o tym, jaki rodzaj zbrojeniowego partnera jest dla nas najlepszy i dlaczego teraz właśnie Korea Południowa.

Kanadyjczycy dzień po wizycie Olafa Scholza w ich kraju odwrócili się od antyrosyjskich sankcji i zapowiedzieli zwrot Rosji kolejnych turbin niezbędnych do działania Nord Stream 1. Przypadek?

Ponadto, Jerzy Lubach pisze o demontażu sowieckich pomników i znaczeniu tych działań.

Pamiętajcie o bohaterskich Ukraińcach.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Gazeta Polska Codziennie

Igor Szczęsnowicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo