Z OSTATNIEJ CHWILI

Dawid Kubacki drugi w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt • • •

TVN stresuje uczniów przed maturą poprawkową. Rzecznik Praw Dziecka: Składam skargę!

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak postanowił zainterweniować w sprawie zachowania dziennikarki telewizji TVN, która miała bez zgody dyrekcji zakłócać spokój maturzystom przed egzaminem poprawkowym. "Składam skargę do KRRiT" - poinformował Pawlak.

Katolicka szkoła w Tomaszowie Mazowieckim znalazła się na celowniku telewizji TVN. Dziennikarze postanowili rozliczać uczniów i dyrekcję z wyników matur, dodając do tego "polityczny smaczek" - a mianowicie taki, że szkołę wizytował kiedyś... minister Przemysław Czarnek. Wyliczano, ile ta konkretna szkoła dostała subwencji oświatowej. 

Jak się okazało, telewizja TVN nie porzuciła tego tematu i postanowiła... przyjechać na maturę poprawkową, nakładając dodatkową presję i stres na uczniów, i tak już zestresowanych faktem, że muszą poprawiać egzamin. 

- Skandaliczne zachowanie pracowniczki TVN. Bez zgody dyrekcji wtargnęła do liceum Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego im. św. Ojca Pio w Tomaszowie Maz. tuż przed poprawką matury. Żądała od uczniów wypowiedzi, stresując ich i strasząc. Składam skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na przemoc TVN

- poinformował Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#TVN #matura poprawkowa

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo