Arkadiusz Milik coraz bliżej Juventusu. Stara Dama porozumiała się z Olympique Marsylia

Juventus chce zatrudnić nowego napastnika, a wobec przedłużających się rozmów transferowych z Memphisem Depay'em, do Turynu może trafić napastnik piłkarskiej reprezentacji Polski - Arkadiusz Milik.

Arek Milik wkrótce z Marsyli może trafić do Juve
fot. twitter.com/arekmilik9

Arkadiusz Milik ponownie znalazł się w orbicie zainteresowań Juventusu. Po słabym ubiegłym sezonie, który klub z Turynu zakończył dopiero na czwartym miejscu w Serie A, władze "Starej Damy" chcą wzmocnić linię ofensywną zespołu. Do drużyny, której bramki strzeże Wojciech Szczęsny miał pierwotnie dołączyć Memphis Depay z FC Barcelony. Rozmowy w tej sprawie jednak się przedłużają i nie wiadomo czy Włosi spełnią żądania finansowe holenderskiego piłkarza.

Arkadiusz Milik może trafić do Juventusu

Drugim wyborem dla Juventusu jest Milik. Znany dziennikarz - Gianluca Di Marzio przekazał, że doszło już do porozumienia Bianconerich z obecnym klubem Polaka - Olympique Marsylia. 28-letni napastnik miałby do Turynu trafić na zasadzie rocznego wypożyczenia za kwotę 2 milionów euro. Za transfer definitywny Juventus musiałby Francuzom dopłacić jeszcze 8 milionów.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Arkadiusz Milik #Juventus #piłkarskie transfery

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo