Tusk mówił o "oddawaniu życia". Przy okazji... obraził wyborców PiS? "Coś takiego jest ciągle w głowach..."

"Coś takiego jest ciągle w głowach bardzo wielu Polaków, że PiS ma poparcie 30 procent" - powiedział w Krośnie Odrzańskim lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Stwierdził, że "życie odda", by sytuację w Polsce zmienić.

Donald Tusk
screen z transmisji Facebook/Platforma Obywatelska

Donald Tusk przyjechał do Krosna Odrzańskiego, by rozmawiać o skażeniu Odry. Na miejscu pojawiła się m.in. marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Polak, która już snuła wizje o... "rządzie Tuska". Sam lider PO zapewniał o swoim wielkim oddaniu w celu powrotu do władzy. 

- Ja nie mówię o własnym interesie, naprawdę, znaczy... dbam o interes polityczny, chce wygrać, jestem szefem partii. Stanę na głowie, życie oddam żeby sytuację w Polsce zmienić. Ze względu na moje wnuki i dzieci, one chcą tu mieszkać, ja nie mam wyjścia, zrobię wszystko, żeby Polskę uwolnić od tego co się dzieje. Ale OK, to moja odpowiedzialność za moją robotę

- powiedział Tusk. 

Później padły już słowa w stylu przewodniczącego Platformy:

Coś takiego jest ciągle w głowach bardzo wielu Polaków, że PiS ma poparcie 30 procent. Tak jak Trump miał poparcie po 4 latach tragicznych, niebezpiecznych, skorumpowanych, że dostał więcej głosów. 

Brakowało tylko gestu, który Tusk wykonał podczas jednej z poprzednich podobnych wypowiedzi...

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Donald Tusk

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo