Rosjanie zaczęli jeździć na zakupy na Białoruś. Koszt takiej "wycieczki"? Tysiąc dolarów

Rosjanom zaczęto oferować wycieczki turystyczne na Białoruś w celu zakupu markowych towarów i wyrobienia kart bankowych. Pierwsza wycieczka rosyjskiego touroperatora "FUN & SUN" odbędzie się 25 sierpnia - poinformowało Rosyjskie Stowarzyszenie Touroperatorów (ATOR).

Zdjęcie ilustacyjne
pixabay.com

Przyjemność jednak nie jest tania. Jedno z biur podróży oferuje Rosjanom wycieczki na cztery dni bez lotu w cenie 33,5 tysiąca rubli za dwie osoby (około 540 dolarów amerykańskich). Koszt voucherów z lotem dla dwóch turystów zaczyna się od 57,9 tys. rubli (około 960 dolarów).

Jak podaje biuro podróży, taki pakiet wycieczek obejmuje transfer, nocleg w czterogwiazdkowym hotelu ze śniadaniem, konsultacje w zakresie doboru i zamówienia kart Visa lub Mastercard, a także eskortę do banku po odbiór usługi.

Obiecują również, że przedstawią zalecenia dotyczące tego, gdzie... robić zakupy marek NIKE, ZARA, Massimo Dutti, Calvin Klein, Levis, Puma, Adidas, Hour Passion i innych marek, które wycofały się z Rosji, ale pozostały na Białorusi.

 

 

 Źródło: Agencja Unian, Niezalezna.pl

wb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo