Z OSTATNIEJ CHWILI

Polskie siatkarki pokonały Tajlandię 3:0 w swoim drugim meczu mistrzostw świata • • • Polskie siatkarki pokonały Tajlandię 3:0 w swoim drugim meczu mistrzostw świata. • • •

Jacek Zieliński zachwycony nowym transferem Legii. Carlitos wraca na Łazienkowską

Legia Warszawa we wtorek potwierdziła, że na Łazienkowską wraca hiszpański napastnik Carlitos. Transferem byłego króla strzelców piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy zachwycony jest dyrektor sportowy stołecznego klubu - Jacek Zieliński.

Carlitos i dyrektor sportowy Legii Jacek Zieliński
fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

Bardzo się cieszę, że udało nam się pozyskać Carlitosa To piłkarz, który doskonale zna Ekstraklasę. Ma znakomitą technikę, świetny zmysł taktyczny i doskonale odnajduje przestrzenie w polu karnym. Testy motoryczne i sprawnościowe potwierdziły, że Carlitos jest w dużo lepszej formie fizycznej niż trzy lata temu, gdy opuszczał nasz klub. To naprawdę imponujące. Teraz może dać dużo więcej Legii.

- powiedział dyrektor sportowy Legii Warszawa, Jacek Zieliński.

Carlitos ponownie w Legii

Carlitos jest świetnie znany warszawskiej publiczności - w Legii występował w sezonie 2018/19 i na początku kolejnych rozgrywek. Łącznie w 52 meczach zdobył 21 bramek i był najskuteczniejszym zawodnikiem stołecznego klubu w tym okresie. Sezon wcześniej - w barwach Wisły Kraków - sięgnął po koronę króla strzelców.

Po grze w Warszawie przez pół roku był zawodnikiem Al-Wahda Abu Zabi z Zjednoczonych Emiratów Arabskich, po czym trafił do greckiego Panathinaikosu. Ateński klub - według nieoficjalnych informacji - zgodził się na transfer Carlitosa za 400 tysięcy euro. Co ciekawe sporą cześć tej kwoty (ok. 100 tysięcy) miał wyłożyć sam piłkarz.

Legia to jest Legia - każdego roku może osiągnąć dobry rezultat w lidze. Mogę obiecać, że dam zespołowi wszystko co mam. Klub dał mi bardzo wiele i chcę oddać przynajmniej tyle, ile od niego dostałem

- mówi Carlitos.

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Legia Warszawa #Carlitos #Jacek Zieliński

jm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo