Dwie osoby w szpitalu. Do wypadku doszło przez... osę

Dwie osoby trafiły do szpitala po wtorkowym wypadku koło Dąbrówna (woj. warmińsko-mazurskie), gdzie samochód z trzyosobową rodziną uderzył w drzewo. Kierująca straciła panowanie nad pojazdem po tym, jak do wnętrza auta wleciała osa - podała policja.

pixabay

Kobieta kierująca osobową skodą podróżowała z dwojgiem swoich nastoletnich dzieci i psem. Do wypadku doszło we wtorek późnym popołudniem na lokalnej drodze w okolicach Dąbrówna.

"Do wnętrza samochodu wleciała osa. Pani chyba chciała się jej pozbyć, trochę spanikowała, straciła panowanie nad pojazdem i doszło do uderzenia w przydrożne drzewo"

- powiedział podkom. Michał Przybyłek z ostródzkiej policji.

Wskutek uderzenia w drzewo auto przewróciło się na bok.

"Osoby postronne, który nadjechały na to zdarzenie, postawiły pojazd na koła i wydostały podróżujących na zewnątrz. Po chwili dojechały jednostki straży pożarnej i udzieliły poszkodowanym pierwszej pomocy"

- przekazał st. kpt. Grzegorz Różański z ostródzkiej straży pożarnej.

Według służb kobieta kierująca skodą uskarżała się na dolegliwości bólowe, więc przewieziono ją na badania. Do szpitala przetransportowano karetką także jej 15-letnią córkę, która doznała urazu głowy. Natomiast 12-letni syn został przekazany pod opiekę rodzinie.

 

 


Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo