Kłótnia o majątek. Mężczyzna zabił siostrzeńca

W wyniku awantury domowej 69-latek zabił swojego 43-letniego siostrzeńca. Do tragedii doszło w Klimontowie (Małopolskie). Prawdopodobną przyczyną zabójstwa były nieporozumienia na tle majątkowym.

pixabay

Jak poinformowała we wtorek małopolska policja, w miniony piątek mundurowi otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Klimontów, powiat proszowicki, na drodze leży zakrwawiony mężczyzna. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli 43-latka z licznymi ranami kłutymi na plecach i brzuchu. Mężczyzna znajdował się na wysokości posesji, w której mieszkał. Został zabrany do szpitala, gdzie po przeprowadzonej operacji zmarł.

W trakcie przeszukania domu zamordowanego policjanci ujrzeli w jednym z pokojów leżącego na łóżku 69-latka, również z obrażeniami w postaci ran kłutych. Mężczyzna, pod nadzorem policji, trafił do szpitala. Według ustaleń śledczych, to właśnie on śmiertelnie ranił 43-letniego krewnego.

Wobec 69-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Stan zdrowia mężczyzny nie pozwala na jego umieszczenie w areszcie.

Według ustaleń śledczych, prawdopodobną przyczyną zabójstwa były nieporozumienia na tle majątkowym.

 

 


Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo